معرفی همکاران

شرکت سوغات ایرانی(A&A سابق) در راستای بیان فرهنگی غنی ایرانی و ابنیه و اماکن این مرز و بوم کوشیده است و در این مسیر تمایل دارد با عزیزانی که در زمینه های مرتبط، فروشگاه های فرهنگی ابنیه تاریخی، فروشگاه های صنایع دستی و گردشگری، هتل ها، فرودگاه ها، تور های گردشگری و کلیه صنف هایی که در ارتباط با توریست بالاخص توریست های خارجی و مهمان کشور عزیزمان ایران هستند، همکاری قوی داشته باشد. در حال حاضر شرکت سوغات ایران حضوری پر رنگی در شهر های تهران، شیراز، کاشان دارد و در پی گسترش آن در تمام نقاط ایران به خصوص شهر های توریستی می باشد.

توضیحات فروشگاه ها با محصولات اصلی :

در راستای گسترش ایران شناسی و تهیه سوغات نفیس و ماندگار از آثار تاریخی ،ملی و مذهبی کشور عزیزمان، نمادهایی از ابنیه ها و آثار در شکل های و قالب های مختلف تهیه کردیم که در چند سال اخیر مورد توجه توریست های داخلی و خارجی قرار گرفته است .
به لطف همکاران بزرگوار این مجموعه در سراسر کشور ، توانستیم تا در شهر های مختلف پاسخگوی تقاضای تمامی عزیزان باشیم . به پاس این همکاری گرانقدر و آگاهی بهتر مشتریان عزیزمان و دسترسی آسان تر آنها به شعبات و جلوگیری از فروش اجناس تقلبی ، اسامی و مشخصات فروشگاه ها و مراکزی که با این مجموعه همکاری میکنند به حضورتان معرفی می گردند.

تو ضیحات فروشگاه ها با محصولات شادی :

محصولات شادی ازجمله محصولاتی هستند که می توانند در تمامی لحظات و تمامی سنین عزیزانتان را شاد کنند و برای تمامی مناسبت ها مورد توجه قرارگیرند.
تنها با قراردادن حروف کنارهم میتوانید اسم یا جمله ای که میخواهید را کنار هم بچینید و با کم ترین هزینه و کم ترین زمان هدیه ای ماندگار و ارزشمند را تهیه کنید.
جهت سهولت خرید و اطمینان مشتریان عزیزمان اطلاعات فروشگاه های این مجموعه به حضورتان معرفی میگردند.

فروشگاه پرسپولیس

آدرس: تهران – برج ميلاد – طبقه همکف جنب پله برقي
تلفن: 88620341